Naše wellness je jediná klíčová informace,

0

Naše wellness je jediná klíčová informace, kterou náš tým má, a platí také pro psychické zdraví. Naši odborníci však často nezvládají naše standardní psychologické wellness potřeby, což umožňuje, aby se problémy neřešily a pravděpodobně se zvětšily.

V posledním období existovalo několik alternativ, jak se starat o požadavky na duševní pohodu, ale informace i pomoc jsou nakonec denně extra snadno dostupné. Jako kultura je ve skutečnosti čas, aby naši odborníci ukončili předsudky a začali upřednostňovat naše duševní zdraví stejně dlouho jako naše fyzické zdraví a wellness.

Psychologické a také tělesné zdraví: ne tak odlišné BLOG, jak naše společnost předpokládá. Je běžné si myslet, že myšlenky pocházejí z tělesného systému odděleně, ale naše společnost v současné době uznává, že jsou ve skutečnosti docela propojené a také se vzájemně ovlivňují.

duševní zdraví

Pokračující onemocnění, jako je cukrovka nebo dokonce srdeční problém, může vyústit v depresi, stejně jako anestetika nebo dokonce terapie rakovinnými buňkami. Stres a také klinická deprese mohou být hrozbou pro některé nemoci a mohou mít za následek tělesné i emocionální bolesti. Péče o vaše duševní zdraví a wellness je klíčovou součástí péče o vaše celkové zdraví.

Pokud skutečně trpíte duševními problémy, zůstáváte ve vynikající firmě.

Mnoho jedinců se denně potýká s úzkostí nebo depresí a cítí, že jsou na tento problém vlastně sami. Je to vlastně rozumné: náš tým rozhodně neumí diskutovat o psychickém zdraví, takže je obvykle těžké vypořádat se s těmito problémy s jinými jednotlivci. Ať už to cítíte nebo ne, 1 ze 4 Američanů čelí psychickým zdravotním potížím.
Až vás bude přitahovat představa, že jste jediný, kdo bojuje s duševním zdravím, mějte na paměti, že ostatní možná ve skutečnosti nasazují úplně stejně vytrvalou tvář jako vy.

Péče o své duševní zdraví je jen jednou z nejpečlivějších věcí, které můžete dělat sami i ostatní. Když jste skutečně zdraví – vlastně i duševně – můžete se ve svém životním stylu projevovat a existovat. Jaký mnohem lepší dárek byste mohli nabídnout sobě a také těm, které máte rádi? Můžete zvládnout své psychické zdraví a wellness tím, že budete přiměřeně cvičit a také spát, a také konzumovat báječná jídla – skutečné jídlo – které vyživuje vaše fyzické tělo i pocity.

Ve skutečnosti je navíc důležité zachovat spojení s ostatními. Když bojujete s úzkostí, úzkostí nebo dokonce jinou duševní nemocí, může pro vás být nesmírně těžké hledat vztah a také péči od ostatních. Nicméně je to jedna z věcí, které jednotlivci vyžadují, aby jeden od druhého pocházel to nejlepší, aby zůstali zdraví a vyrovnaní.

Objevte podporu duševního zdraví, která prospívá vašemu životnímu stylu.
Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak pečovat o své duševní zdraví a vyléčit se z duševních nemocí. Je to soukromé a pro každého jiné. Naštěstí právě teď existují různé alternativy a také cesty, kterými se lze vydat. Níže je uvedeno několik možností ke zvážení.

Poraďte se se svým lékařem: (Tipy jsou uvedeny zde) Mít lékaře, na kterého se můžete spolehnout a také se s ním efektivně spojit, je tak zásadní, pokud jde o přezkoumání vašeho psychického zdraví a wellness.

Pokud si myslíte, že vám váš lékař nevěnuje pozornost a navíc je pro vás těžké jim všem důvěřovat, možná máte v úmyslu změnit společnost. Váš lékař vám může snadno pomoci prozkoumat, co potřebujete mít a co s vámi jistě bude fungovat: léky, terapie, všímavost, cvičení nebo dokonce lepší plánování spotřeby. Váš lékař se s vámi může také snadno vypořádat, aby zjistil příčiny vašich komplikací, které se skládají z onemocnění, které máte, nebo z léku, který užíváte.

Snažte se všímavost. Všímavost, spolu s nebo bez různých jiných forem duševní lékařské péče, může ve vašem životě vytvořit obrovský rozdíl. Může snadno pomoci zvládnout frustrující tok myšlenek a pocitů, které přiživují deprese a také stres a úzkost. Může snadno pomoci rozpoznat bezúčelné příběhy, které naši odborníci informují o našem každodenním životě, takže můžeme snadno začít říkat ještě užitečnější příběhy.

Najděte si terapeuta. Profesionálové (nebo dokonce terapeuti) jsou ve skutečnosti odborníci na duševní zdraví a wellness a mohou být skvělým zdrojem podpory při provádění změn ve svém životě. Mohou vám snadno poskytnout zcela nové strategie pro péči o komplikace spojené s věkem a také vám pomohou tyto techniky provádět. Prozkoumejte tuto webovou stránku, kde najdete zdroje, které vám pomohou najít terapii duševního zdraví ve vašem okolí.

Spojte se s jednotlivci. Duševní onemocnění často vede k tomu, že si jednotlivci myslí, že jsou ve skutečnosti neuspokojiví být spolu s ostatními lidmi. Vydržte svádění, abyste to cítili. Objevte techniku, jak se poflakovat s ostatními, a také získat potřebnou asistenci. Možná se setkat s blízkými přáteli na kávu, rozhodnout se procházka se společníky u oběda nebo vykonávání svých oblíbených činností (tkaní? vokální analýzy? hraní na počítači?) spolu s ostatními, kteří mají úplně stejné nadšení.

Vaše zdraví, včetně vašeho duševního zdraví, je vaším nejcennějším zdrojem.

Nemůžete povolit, aby se to sklouzlo. Co dnes uděláte, abyste se postarali o svou psychickou pohodu. Rozhlédněte se kolem sebe (například se prakticky rozhlédněte nebo dokonce prohledejte svou časovou osu nebo dokonce Twitter). Možná jste si všimli, že naši odborníci dělají obrovské pokroky v destigmatizaci duševních nemocí a je to také skvělé. Důležitost řízení svého psychického zdraví stejně jako svého fyzického zdraví je ve skutečnosti poměrně účinně přijímaným vodítkem.

Otevřeně mluvit o léčbě i duševních chorobách je nakonec mnohem méně tabu – ve skutečnosti o psychologickém zdraví mluví prakticky tolik celebrit, jako ve skutečnosti Keep Calm a také jakékoli dekorace doslova v jakémkoli obchodě, do kterého zavítáte. Všechny známky ukazují na prostý fakt, že upřednostňujeme péči o sebe, což je vlastně fantastické.

Přesto, pokud jde o to, být skutečně psychologicky správně, naši experti jsou ve skutečnosti trochu nejasní ohledně pokračování. Ve skutečnosti neexistuje nedostatek dostupných strategií péče o sebe, ale rozhodně ne každý má čas a peníze na to, aby utrácel za útočiště pro blaho nebo léčbu koní nebo dokonce krystaly, které vás mohou nebo nemusí uklidnit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno